Připojte se k historicky prvnímu mezinárodnímu summitu věnovanému naslouchání:

the listening world 2024

Nasloucháme srdcem

Praha Kongresové centrum / online stream 

24. - 26. 5. 2024

Vítejte u zrodu nového projektu The Listening World, který šíří message NASLOUCHÁME SRDCEM i za naše hranice, do různých koutů světa.

Summit si můžete užít osobně v Kongresovém centru Praha nebo vám ho můžeme pohodlně streamovat až k vám domů po ČR,
ale i do zahraničí.

přínosy naslouchání

Přínosem naslouchání je zlepšení vztahů, prohloubení důvěry mezi lidmi, přínáší odpuštění, porozumění, řešení pro zdánlivě neřešitelné situace a zklidní mysl tak moc, že dokáže na pozadí utišit různě silné emoce

Naslouchání je velice jednoduché. Paradoxně tak moc, že to téměř nikdo NEDĚLÁ a NEUMÍ, přestože se jedná o naše základní nastavení.

Skutečné naslouchání je zakódováno v každém z nás a je tu pro každého z nás. Opravdové naslouchání přináší neuvěřitelný prožitek pro obě strany - naslouchajícímunaslouchanému.

Dejme vlastní názory chvíli stranou a nechme pracovat naši vnitřní moudrost, protože jedině ta nám dovolí slyšet,
co přes názor slyšet není.

proč summit?

Už nyní mezi lidi šíříme nasloucháníporozumění skrze naše srdcové projekty

Nyní jim chceme zajistit financování. Díky summitu se nám podaří tyto projekty dlouhodobě podpořit.

Které

projekty to jsou?

Pro více informací klikněte na obrázek a zobrazí se vám více. 

Kdo

projekty zastřešuje?

Pro více informací klikněte na obrázek a zobrazí se vám více. 

Před dvěmi lety jsme společně s Karolínou Kofroňovou založily projekt Česko naslouchá. Jezdily jsme po různých městech České republiky s workshopy, kde si mohl každý zažít, jak se dá naslouchat lépe i za slovy. 

Naslouchání je obyčejná dovednost, kterou už všichni od narození máme, ale neskutečně ji podceňujeme.  Uvědomila jsem si, že není potřeba měnit svět, ani měnit ostatní, ani sebe. To co ale za změnu stojí, je to, jak si dokážeme naslouchat. 

Pozvala jsem do Čech proto svoje přátele - přední světové kouče, psychology i ředitele nejrůznějších firem, abychom se nad tématem lépe naslouchajícího světa sešli v Praze. Přijedou z nejrůznějších koutů planety. Je jich 40. 

Společně pořádáme summit, na který vás chceme pozvat. Bude mi ctí, setkat se s vámi 24. - 26.5. Pro účast máte 2 možnosti: přijít živě, nebo být online.

Online stream je zdarma. Naším přáním je, aby se k akci mohlo přidat, co nejvíce lidí. Ceny vstupenek pro živou účast jsme navrhli tak, abychom pokryli náklady, ale vstupenky přitom zůstaly cenově co nejdostupnější.

Svojí přítomností nám pomůžete vytvořit svět, ve kterém se lépe naslouchá.

Vím, že tahle akce je začátkem něčeho většího. Může být začátkem zlepšení vašich vztahů, efektivity a třeba i zdraví. Konflikty a problémy budou v našich životech trvat totiž jen tak dlouho, než si začneme lépe naslouchat.

Kateřina Fišerová

Možná mě znáte jako koučku, mentorku a místopředsedkyni Porozumění mysli z.s., jako členku správní rady Nadačního fondu Šťastné Česko, členku boradu ředitelů světové organizace Three principles global community (3PGC) nebo jako bývalou ředitelku SmartEmailingu. Tento summit pořádám ale jako úplně obyčejná Káťa, které záleží na tom, abychom si naslouchali lépe, porozuměli si a tím jsme přispěli světu, ve kterém chceme žít. 

Děkuji Porozumění mysli z.s. a EVOLUTION, že společně akci zaštítili:

o čem to bude ?

Přínosem naslouchání je zlepšení vztahů, prohloubení důvěry mezi lidmi, přínáší odpuštění, porozumění, řešení pro zdánlivě neřešitelné situace a zklidní mysl tak moc, že dokáže na pozadí utišit různě silné emoce. 

Naslouchání druhým: Jak porozumět tomu, co je skryté za slovy

Naslouchání sobě: moudrosti, tělu, zdraví.

Naslouchání životu: (ne) obyčejné zázraky každodennosti

co vás čeká ?

Jak to bude probíhat?

V rámci 3 dní, během kterých bude Summit probíhat, se můžete těšit na konferenci, doprovodné workshopy, malé stánkové expo, benefiční koncert a prostor pro setkání se s přáteli (i těmi novými).

24. - 25. 5. 2024
(1. a 2. den akce)

Konference

V hlavním Kongresovém sále se můžete těšit během 2 dnů na nadupaný program, který nás provede objevováním přínosů naslouchání v nejrůznějších oblastech života. Těší se na vás témeř 40 českých a zahraničních spíkrů. 

Kompletní timeline odkryjeme 31. 3. 2024.

26. 5. 2024
(3. den akce)

NAVAZUJÍCÍ WORKSHOPY

Během 3. dne si můžete vybrat z doprovodných workshopů a přikoupit si ty, které vás osloví nejvíce.  Připraveny jsou sály s tématy: 

Tvoření nemožného - celodenní workshop vedený Michaelem Neillem

Nasloucháme dětem - výchova (4 workshopy)

Nasloucháme v byznysu (4 workshopy)

Nasloucháme duševnímu zdraví  - Jsi v pořádku, víš to? (4 workshopy)

Nasloucháme tělu a zdraví (4 workshopy)

24. - 26. 5. 2024
(Po celou dobu akce)

PROSTOR PRO BYTÍ SPOLU A SETKÁNÍ

The Listening World Summit 2024 má být událostí, která nastartuje novou éru přátelství a spolupráce. Chceme svět, který si lépe naslouchá. Chceme, abyste měli možnost mluvit a být spolu. Proto jsme v prostoru Kongresového centra, které bude pro všechny otevřené celé 3 dny (bez ohledu na to, jestli se zúčastníte navazujících workshopů) prostory a zóny pro společné posezení, povídání a tvoření. Některé prostory budou vybaveny flipcharty a fixy. Jsme zvědaví, co vznikne 🙂

VELETRH 

Na Summitu se můžete těšit také na stánky našich partnerů, na kterých se budete moci dozvědět více o projektech, které děláme, zakoupit si knížky, vzpomínkový předmět nebo něco pro radost. 

Kdo si akci užije nejvíce?

Z lepšího naslouchání může profitovat úplně každý v každé oblasti svého života. Nepřináší výhody jen těm, kterým je nasloucháno, nejvíce z něj získává ten, kdo dává prostor a skutečně naslouchá. Pokud se chcete ve svém životě cítit více naživu a mít lepší vztahy, je tato konference přesně pro vás. Pokud toužíte, abyste se měli lépe nejen vy, ale hledáte způsob, jak můžete podpořit ostatní a celou společnost - abychom se všichni měli lépe, pak si ze summitu odnesete úplně nejvíce právě Vy. 

Kdokoli, kdo chce naslouchat lépe sám sobě

páry

Rodiče, učitelé

Obchodníci, majitelé firem

Tým lídři a manažeři

Kdokoli, kdo chce následovat svůj sen a poslání

Pomáhající profese, psychologové

3P - všichni, kteří chtějí šŤastnější svět

Lepší naslouchání - lepší porozumění - lepší život pro všechny.

oblasti naslouchání 

Možná byste nevěřili, v jakých oblastech může mít naslouchání dopad. V každé oblasti se potkáme s lidmi, proto v každé z těchto oblastí je naslouchání důležitou součástí.

Vztahy

Čím začíná komunikace mezi dvěma lidmi? Co všechno může obsahovat sdělení druhého člověka, které nevyjadřuje slovy? Poznáme rozdíl mezi shromažďováním informací, hledáním rozdílů i důvodů pro konflikt a hlubokým nasloucháním? Jak by se naše vztahy proměnily, kdybychom si naslouchali jinak, než jsme dosud zvyklí?

ZDRAVÍ

Jak dobře známe své tělo? Poznáme jeho skutečné potřeby? Víme, že s ním můžeme komunikovat a naslouchat mu? Co by to změnilo v otázkách našeho zdraví, kdybychom to uměli a opravdu svému tělu naslouchali?

Práce

Kde se berou nové nápady? Jak poznáme, který z našich nápadů stojí za to následovat? Můžeme se při práci cítit naplnění a spokojení? Můžeme skloubit osobní a profesní život, aniž bychom jedno z toho ošidili? Jak poznáme, že jsme na hranici našich schopností (fyzických i psychických)? Kdy jsme nejefektivnější?

Firemní prostředí

Může naslouchání zlepšit firemní kulturu? Může ve firmě panovat atmosféra vzájemného respektu a podpory? Dá se zajistit, aby lidé ochotně sdíleli své nápady a využívali svoje možnosti naplno? Jak by vypadaly výsledky firmy, kdyby na všech úrovních vedení a fungování lidé opravdu naslouchali?

Vydělávání peněz

Dokážeme odhalit naše skrytá přesvědčení o vydělávání peněz? Jak poznáme, co nám brání vydělávat vysněné částky peněz? Jak se cítíme při přemýšlení o penězích? Víme, co náš pocit znamená?

Výchova dětí

Rozvíjíme v dětech jejich přirozený potenciál? Co je kreativita? Jak předcházet problematickému chování dětí?

Sebepoznání

Co se stane, když si začneme všímat svých pocitů? Víme, co nám naše pocity sdělují? Lze ovládat myšlení? Musíme své emoce ovládat a zvládat?

řečníci z celého světa

Koučové, psychologové, mentoři i úspěšní ředitelé firem se s námi podělí o klíčové poznatky umění naslouchání - ať už jde o naslouchání druhým, sobě samým nebo životu obecně. Celá událost proběhne v anglickém jazyce se simultánním tlumočením do češtiny, aby byla přístupná všem. Pro více informací o řečníkovi, klikněte na fotografii a zobrazí se vám jeho medailonek. (Pokud ho již máme k dispozici.)

Nemůžete být s námi v Praze? Přidejte se zdarma

ONLINE stream vstupenka 

Chceme, aby se každý, kdo touží po laskavějším světě, mohl účastnit naší konference online zdarma. Není to běžné, ale nám to dává smysl. 

Křestní jméno*
Příjmení*
E-mailová adresa*

Budeme rádi, když k online vysílání pozvete i své přátele.

Chcete být součástí této historické události osobně naživo? 

Kongresové centrum praha

Kongresové centrum Praha
Stanice metra C  Vyšehrad

Adresa: 5. května 1640/65
140 21 Praha 4-Nusle

Na jediném místě se sejde kolem 40+ světových řečníků a především lidí, kterým záleží na tom, co pro sebe uslyšíte a co si z akce odnesete.

Tato historická událost má za cíl být začátkem světového kroku směrem k dobré vůli a porozumění. Společně s dalšími účastníky si můžete užít pečlivě sestavený program z přednášek a workshopů, ze kterých si můžete vybírat. Získáte nová přátelství a navážete nová spojení. Buďte u toho s námi.

Kongresové centrum nás nelimituje množstvím účastníků, kteří se mohou účastnit živě. 

Pomozte nám akci uskutečnit, děkujeme.

podpořte nás

Lepší naslouchání - lepší porozumění - lepší život pro všechny.