jak udělat z nemožného možné

S Michaelem Neillem

The Listening World Summit 2024, Praha

Neděle 26. května, 2024
9:30–18:00 (obsahuje přestávky)

JSTE PŘIPRAVENI USKUTEČNIT SVÉ SNY?

Za posledních deset let dokázaly desítky tisíc lidí proměnit své sny ve skutečnost díky mezinárodnímu řečníkovi, autorovi a koučovi Michaelu Neillovi a jeho knize i online programu "Nemožné na počkání". Program jim pomohl dosáhnout nových pracovních úspěchů, zvýšit příjmy nebo si vybudovat nové vztahy. Někteří účastníci se oženili, jiní zhubli, založili neziskové organizace, zbavili se návyků, vymysleli nové produkty, dostali se z nepříznivých situací, nebo se jinak posunuli ve svém životě způsobem, který si předtím ani nedokázali představit.

Především si však vytvořili zcela nový vztah sami k sobě a k tvůrčímu procesu, které si odnáší do celého života.

Teď se můžete k Michaelovi připojit naživo v Praze a zúčastnit se intenzivního celodenního objevování toho, jak učinit nemožné možným ve vašem světě nebo na světě jako takovém. Objevíte, co se může stát, když se hlouběji propojíte se svým pravým já a využijete pro své tužby a sny tvořivou energii samotného života. 

 

TÉMATA, KTERÝM SE BUDETE NA WORKSHOPU VĚNOVAT:

  • Proč "být sám/sama sebou" je ta nejlepší strategie pro dosažení vašich snů
  • Proč je snadnější dosáhnout toho, co si skutečně přejete, než to, co si myslíte, že je reálné
  • Jak obrovskou sílu získáte, když budete tvořit každý den
  • Jak můžete využít naslouchání svému srdci a vnitřnímu vedení na cestě k cíli

Co byste rádi, aby se ve vašem životě uskutečnilo, ale doposud to existuje jen jako myšlenka ve vaší hlavě? 

Jaká nesplnitelná přání máte pro naši krásnou planetu? 

Jste připraveni se do toho pustit?

"Nemožné není fakt. Je to názor. Nemožné není prohlášení. Je to výzva."

John C Maxwell, americký řečník a expert v oblasti leadershipu

REFERENCE

Dr. Sara Joy O'Neill

Pokud chcete uskutečnit ve svém životě nebo ve světe nějakou tvůrčí vizi, je tento program určen právě pro vás.

Celý život jsem si o sobě myslela, a také byla považována ostatními, že jsem  kreativní člověk.
Když však šlo o projekty, které se zdály být nemožné nebo o vize blízké mému srdci, zasekla jsem se. Nevznikalo nic, nebo jen napůl splněné sny. Měla jsem pocit, že dokážu být kreativní nebo umělecká jen v určitých oblastech a v určitých obdobích, a i v nich jsem se bála, že se zaseknu.

Začala jsem být ohledně plnění velkých snů cynická, je to jen pro vybrané lidi. Program Michaela Neilla „Nemožné na počkání“ ale toto moje přesvědčení roztrhal na kusy.

Nyní se cítím jako součást tvůrčí síly vesmíru. Jsem kreativní a nic není nemožné. Tvořit v souladu s energií v srdci života je doslova zázrak. Jsem na tom závislá. Naučila jsem se sama od sebe, jak vypadá můj tvůrčí proces, jak se mohu napojit na tuto sílu a uskutečňovat všechny nemožné sny, které mám, každý den.

Kateřina Fišerová 

V rámci svého letošního projektu Nemožné na počkání jsem se rozhodla uspořádat summit a konferenci The Listening World, abych lidem pomohla dostat se více do souladu sama se sebou i s druhými. Nápad vzešel z našeho projektu Česko naslouchá, kde tým facilitátorů a koučů vedl semináře naslouchání v šesti zemích světa. Mohli bychom dokázat nemožné a uspořádat rozsáhlou celosvětovou konferenci, která by pozitivně ovlivnila svět?

Na své cestě za vytvořením nemožného projektu,
jsem se naučila hodně o sobě i hodně o tvorbě jako takové. Naučila jsem se, jak využít tvůrčí potenciál života a jak se sladit se životem, abych toto krásné porozumění naslouchání přinesla všem lidem.

Děkuji ti, Michaeli, že jsi mi byl průvodcem do prostoru, kde se může stát cokoli a kde se to děje každý den.

Chcete mít skutečný dopad a vytvořit něco nemožné, klidně i na celosvětové úrovni?

O michaelovi neillovi 

Michael Neill je mezinárodně uznávaný transformativní kouč, autor, rozhlasový moderátor a řečník, o němž se říká, že má jedinečnou schopnost "propojovat duchovní a praktický" přístup k životu. Porozumění našemu vnitřnímu fungování, které je základem jeho práce, zpochybňuje mýty naší kultury o tom, že stres, tlak a další příznaky "vážnosti" jsou nezbytnou součástí adaptace a růstu nejen v práci, ale v jakékoli oblasti života.

Michael je autor šesti bestsellerů, včetně knih Nemožné na počkání (Creating the impossible), Revoluce zevnitř ven (The Inside-Out Revolution), Uvnitř [v sobě] (The Space Within) a Supercoach. Jeho knihy byly přeloženy do více než 25 jazyků a jeho veřejné přednášky, semináře a workshopy ovlivnily a změnily životy lidem ve více než 60 zemích napříč šesti kontinenty. Jeho přednášky na TEDx "Why Aren't We Awesomer?" a "Can a TEDx Talk Really Change the World?" viděly více než dva miliony lidí a jeho blog a podcast Caffeine for the Soul baví a inspiruje posluchače po celém světě již více než 20 let.

Již více než tři desetiletí působí také jako kouč, poradce, přítel, mentor a tvůrčí jiskra pro zakladatele, generální ředitele, celebrity, členy královských rodin a další, kteří mění svět k lepšímu. Pracoval pro klienty v Severní Americe, Velké Británii, Evropě a na Středním východě v oblasti investic, prodeje, energetiky, výroby, zábavního průmyslu, médií a dalších. Je pravidelně zařazován spolu s Jackem Canfieldem, Tonym Robbinsem a dalšími legendami oboru mezi 30 nejvýznamnějších osobností v oblasti koučování na světě, ale i tak stále provozuje malou soukromou praxi, v níž pracuje s nejúspěšnějšími profesionály ve svých oborech.

Michael stál ve funkci generálního ředitele společnosti Genius Catalyst Inc. od jejího založení ve Velké Británii v roce 1990 až po rozšíření do USA v roce 2007 v čele jejího růstu z poradenské firmy na mediální organizaci, která každoročně obsluhuje desítky tisíc stálých zákazníků formou živých tréninků, online kurzů nebo programů pro samostudium.