ČLENSTVÍ

the listening world 2024

Nasloucháme srdcem

Už koncem května (24.-26.5.2024) proběhne
1. Mezinárodní summit

THE LISTENING WORLD 2024

Nasloucháme srdcem

První dva dny Mezinárodního Summitu The Listening World 2024 s podtitulem Nasloucháme srdcem budeme NAHRÁVAT.

Záznam ZDARMA získáte, pokud s námi budete osobně v Kongresovém centru Praha.

Pokud nemáte možnost s námi být v centru dění osobně, i tak budete mít možnost se k nahrávkám vrátit a připomenout si tak atmosféru i kdykoli později formou ČLENSTVÍ (JEDNORÁZOVÉHO ROČNÍHO ČLENSKÉHO POPLATKU).

Během 2 dnů budeme nahrávat nadupaný program, který nás provede objevováním přínosů naslouchání
v nejrůznějších oblastech života. Těší se na vás témeř 40 českých a zahraničních spíkrů. 

Přijedou za námi

řečníci z celého světa

Koučové, psychologové, mentoři i úspěšní ředitelé firem se s námi podělí o klíčové poznatky umění naslouchání - ať už jde o naslouchání druhým, sobě samým nebo životu obecně. Celá událost proběhne v anglickém jazyce se simultánním tlumočením do češtiny, aby byla přístupná všem.

Pro více informací o řečníkovi, klikněte na fotografii a zobrazí se vám jeho medailonek. 

proč ČLENSTVÍ?

Přínosem naslouchání je zlepšení vztahů, prohloubení důvěry mezi lidmi, přínáší odpuštění, porozumění, řešení pro zdánlivě neřešitelné situace a zklidní mysl tak moc, že dokáže na pozadí utišit různě silné emoce

Naslouchání je velice jednoduché. Paradoxně tak moc, že to téměř nikdo NEDĚLÁ a NEUMÍ, přestože se jedná o naše základní nastavení.

Skutečné naslouchání je zakódováno v každém z nás a je tu pro každého z nás. Opravdové naslouchání přináší neuvěřitelný prožitek pro obě strany - naslouchajícímunaslouchanému.

Dejme vlastní názory chvíli stranou a nechme pracovat naši vnitřní moudrost, protože jedině ta nám dovolí slyšet,
co přes názor slyšet není.

To samé prosím udělejte v rámci poslouchání nahrávek, nic si nemyslete a jen sebou nechávejte procházet, co slyšíte. Naslouchejte srdcem

Už teď mezi lidi šíříme nasloucháníporozumění skrze naše srdcové projekty

Nyní jim chceme zajistit financování. Díky summitu se nám podaří tyto projekty dlouhodobě financovat, ale můžete nám je pomoci finančně podpořit i vy.

Které

projekty to jsou?

Pro více informací klikněte na obrázek a zobrazí se vám více. 

Kdo

projekty zastřešuje?

Pro více informací klikněte na obrázek a zobrazí se vám více. 

Nyní jim chceme zajistit financování. Díky summitu se nám podaří tyto projekty dlouhodobě financovat, ale můžete nám je pomoci finančně podpořit i vy, jednorázovým ročním členstvím.

Pomozte nám financovat naše projekty zaměřené na hluboké naslouchání

pořídit členství

Z lepšího naslouchání může profitovat úplně každý v každé oblasti svého života. Nepřináší výhody jen těm, kterým je nasloucháno, nejvíce z něj získává ten, kdo dává prostor a skutečně naslouchá. Pokud se chcete ve svém životě cítit více naživu a mít lepší vztahy, je tato konference přesně pro vás. Pokud toužíte, abyste se měli lépe nejen vy, ale hledáte způsob, jak můžete podpořit ostatní a celou společnost - abychom se všichni měli lépe, pak si ze summitu odnesete úplně nejvíce právě vy. 

Před dvěmi lety jsme společně s Karolínou Kofroňovou založily projekt Česko naslouchá. Jezdily jsme po různých městech České republiky s workshopy, kde si mohl každý zažít, jak se dá naslouchat lépe i za slovy. Během těchto dvou let jsme se samy naučily taky to, co znamená naslouchat sami sobě, svým snům, moudrosti - intuici, zdravému rozumu.

Naslouchání je obyčejná dovednost, kterou už všichni od narození máme, ale neskutečně ji podceňujeme.  Uvědomila jsem si, že není potřeba měnit svět, ani měnit ostatní, ani sebe. To co ale za změnu stojí, je to, jak si dokážeme naslouchat. 

Pozvala jsem do Čech proto svoje přátele - přední světové kouče, psychology i ředitele nejrůznějších firem, abychom se nad tématem lépe naslouchajícího světa sešli v Praze. Přijedou z nejrůznějších koutů planety. Je jich 40. 

Společně pořádáme summit, na který vás chceme pozvat. Bude mi ctí, setkat se s vámi 24. - 26.5. Pro účast máte 2 možnosti: přijít živě, nebo být online.

Online stream je zdarma. Naším přáním je, aby se k akci mohlo přidat, co nejvíce lidí. Ceny vstupenek pro živou účast jsme navrhli tak, abychom pokryli náklady, ale vstupenky přitom zůstaly cenově co nejdostupnější.

Svojí přítomností nám pomůžete vytvořit svět, ve kterém se lépe naslouchá.

Vím, že tahle akce je začátkem něčeho většího. Může být začátkem zlepšení vašich vztahů, efektivity a třeba i zdraví. Konflikty a problémy budou v našich životech trvat totiž jen tak dlouho, než si začneme lépe naslouchat.

Kateřina Fišerová

Možná mě znáte jako koučku, mentorku a místopředsedkyni Porozumění mysli z.s., jako členku správní rady Nadačního fondu Šťastné Česko, členku boradu ředitelů světové organizace Three principles global community (3PGC) nebo jako bývalou ředitelku SmartEmailingu. Tento summit pořádám ale jako úplně obyčejná Káťa, které záleží na tom, abychom si naslouchali lépe, porozuměli si a tím jsme přispěli světu, ve kterém chceme žít. 

Děkuji Porozumění mysli z.s. a EVOLUTION, že společně akci zaštítili:

Bonus:

záznam ze zážitkového

benefičního koncertu 

Vokální uskupení Bohemia Voice vystoupí se svým 90ti minutovým představením. Ve svých písních otevírá témata lásky, víry, ozdravného procesu pro lidi i naši drahou planetu. Mix gospelu, popu, swingu a především klasické hudby společně s video show. 

Jako předskokankou Bohemia Voice vystoupí absolventka akademie Porozumění mysli, která koučuje svou hudbou Míša Barborka s doprovodem.

Běheme tohoto nádherného večera s hudebním zážitkem proběhne dražba fotografií Martina Strouhala, díky kterým získal ocenění QEP pro krajináře. Peníze, které vybereme, budou použity na rozvoj následujících projektů: The Listening World, Šťastná škola - naslouchání do škol a Přístav porozumění.